Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig mondható normális...

Mennyi ideig mondható normálisnak a próbálkozás, hogy egy párnak kisbabája legyen?

Figyelt kérdés
Két hónapja próbálkozunk, még nem jött össze. Tudom, hogy ez még nem elkésett dolog, de sokaknak elsőre is sikerül.
2008. ápr. 29. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Általában egy év sikertelen próbálkozás után küldenek el mindenféle vizsgálatokra. Fel a fejjel!
2008. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 ÉVIG BIZTI HOGY HOZZÁD SE SZÓLNAK. MI 6 HÓNAPJA PRÓBÁLKOZUNK.
2008. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. A nővérem 6 hónap próbálkozás után már időpontot kapott a Kaáliba!
2008. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 év de szerintem jobb ha korábban mész. bár ez attol függ hogy mennyire szeretnéd a a babát. ha nagyon akkor mindenképp 6 honapos eredménytelen probálkozás után érdemes dokihoz menni
2008. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónap után csináltak egy vérvételes hormonszint-vizsgáltatot, meg ultrahangon nézték van-e pé-m. Minden rendben, így azt javasolta az orvos, hogy menjen el a párom vizsgálatra, és ha vele is oké minden, de nem jön össze a baba, akkor újabb 6 hónap múlva keressem fel. Amúgy most van a próbálkozások hetedik hónapja számunkra.
2008. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmék 6 hónap után mentek el, de azt mondták, hogy már 1 éve próbálkoztak. Amúgy nekik nem volt semmi bajuk, uh nem tudni miért nem jött össze. Azóta már van 1 kiscsajsziuk. Sok sikert és kitartást!
2008. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Korfüggő is. 30on túl nem kell 1 év várakozás!
2008. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!