Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány havi próbálkozás számít...

Hány havi próbálkozás számít még normálisnak teherbe esés szempontjából?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 20. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
En az elozo parommal 5 evig probalkoztunk nem jott ossze soha..januar elsejetol a mostani parommal osszekoltoztem,es amiota eggyutt vagyok vele egyszer es utoljara februar 12 en volt a mensim..tehat lassan 10 hetesek vagyunk...
2008. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 4. hónapba sikerült. A normális az rendszeres szexuális élet mellett 1 év próbálkozás. Remélem hamarossan sikerül nektek is! A lényeg hogy ne görcsölj rajta (tudom nehéz) de nekünk is akkor jött össze mikor nem paráztam rajta.
2008. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem a doki azt mondta,hogy ha fél évig rendszeres szeretkezés mellett nem jön össze,akkor irány hozzá!Én a gyógyszer után kihagytam 2 és fél hónapot,utána élesben próbálkoztunk,úgy hogy kb. kiszámoltam mikor lehet pé-m és előtte pár nappal és utána pár napig minden nap szeretkeztünk,de agyilag nem görcsöltem rá.Nekünk elsőre sikerült,de van akinek több hónap,ezt így nem lehet előre tudni.Azt mondják,általában 2 változat lehet a tabi után:

1, nincs pé

2, vagy fogékonyabb a nő és hamarabb sikerül.

Régóta próbálkoztok?Használtál valamilyen ovu tesztet már?

2008. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja,a www.ciklus.hu segít kiszámolni a körülbelüli peteérést.
2008. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a második hónapban.Teljesen változó.Van,aki az első adandő alkalommal babás lesz,van,akinek hónapokat,vagy akár éveket is kell várni a babára.Ismerek olyat,akinek az első babája lombik bébi,a második meg minden probléma nélkül megfogant.
2008. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekunk is a masodik honapban (tabi utani masodik). Fel ev- egy ev az meg normalis.
2008. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!