Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Készül valaki a közeljövőben...

Készül valaki a közeljövőben lombikra?

Figyelt kérdés
Aki volt már lombikon, mennyi petét szívnak le? És mekkorára kell megnőniük hogy leszívják őket?
2012. jún. 20. 13:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én nem értem, hogy miért kell fogamzásgátlót szednem, mert nekem pco-m van. és a fogamzásgátlót azért írják fel,hogy leállítsák a petefészkeket, de nekem nincs mit leállítani, mert ha nem stimulálják nem is működnek. nem értem. de az a szerencse, hogy csak 1 hónapig kell szednem.
2012. jún. 21. 12:33
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom,hátha hozzászól még valaki,és megnyugtat!Sok sikert kívánok,és a másik válaszolónak is!
2012. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia!Mi készülünk lombikra 5 napja tudom h sajnos természetes uton nem lehet gyerkőcünk,mert a páromnak nincs életképes katonája.ugyhogy jövöhéten bejelentkezek a kaáliba,bár lehet elötte megprobáljuk a fer14 et..azt vajon lehet vizsgálodások közben is szedni?
2012. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát végül is elkezdheti szedni, csak ha mentek az első konzultációra azt is meg kell mondani.

Nálunk a férjemnél nincs semmi baj. Nekem van pco-m vagyis nem is kimondottan pco, mert peteérésem van, csak kb 10 mm-nél nagyobbra nem nőnek meg. és azt mondta a doki, hogy tovább nem mer stimulálni, mert hátha túlstimulál. és abból nagy gond is lehet.

Mióta szeretnétek babát??? Mi már 2 éve.

2012. jún. 24. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!