Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Készül valaki a közeljövőben...

Készül valaki a közeljövőben lombikra?

Figyelt kérdés
Aki volt már lombikon, mennyi petét szívnak le? És mekkorára kell megnőniük hogy leszívják őket?
2012. jún. 20. 13:45
1 2
 1/14 LadyLoss ***** válasza:

Szia!

Nekem mindkétszer 4et tudtak leszívni, amiből 2 osztódott megfelelően, azokat ültették be. Az ideális méretüket nem tudom, de az orvos úgyis gyakran csinál UH-t, folyamatosan ellenőrzi.

2012. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem 9-et szívtak le,6 termékenyült meg,és 3 osztódott tovább.Mindhármat vissza is kaptam,most itt ugrálnak mellettem.
2012. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kérdezhetek még??

Mivel stimuláltak titeket???

1 hónapig kell szednem fogamzásgátlót és utána gonal f-el stimulálnak. És 3 napig prednisolon-t kell szednem és a 6. napon megyek uh-ra.

És az elsőre sikerültek???

2012. jún. 20. 17:23
 4/14 A kérdező kommentje:

És az igaz, hogy már a 13-14 mm-et is leszívnak???

Valahol ezt olvastam.

2012. jún. 20. 17:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem hétfőn volt a beültetésem.8 petét szívtak le,ebből 6 termékenyült meg és 3 osztódott tovább.Egyet kaptam vissza,a többi fagyasztva lett.Most itthon pihi.
2012. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!!

Mekkorák voltak, amiket leszívtak???

Remélem sikerül!

Neked kellett fogamzásgátlót szedni?

2012. jún. 20. 20:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok,és nekünk elsőre sikerültek az ikrek.Nem kellett fogigátlót szednem,és már elfelejtettem a nevét,amit szúrtam.Én is ismerek,akinek kellet szednie,de ne aggódj,a dokid tudja,hogy a Te hormonszintedhez,mi szükséges.
2012. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szépen, kedves utolsó!

Csak attól félek, hogy beleélem magad, hogy biztos sikerülni fog aztán meg jön a pofáraesés.

Már mindehogy próbáltam felfogni ezt a dolgoz,ésakkor sevoltjó semmi,mikor pozitívan álltam hozzás. :(

2012. jún. 21. 10:30
 9/14 anonim ***** válasza:
5/8-as vagyok.Petesejtleszívás múlt héten szerdán volt,17,19,20 kőrüli volt a tüszőnagyság.Remélem sikerülni fog mindannyionknak.
2012. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja,és nem kellett fogamzásgátlót szednem.Suprefact és Gonal-f szurikat kellett szúrnom.
2012. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!