Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikra megyünk hamarosan....

Lombikra megyünk hamarosan. Kellett csináltatni EKG-t, segítene nekem értelmezni valaki?

Figyelt kérdés

Tudom, majd az orvos értékeli, de szeretném megtudni, hogy minden rendben van-e, elvégezhető-e a lombik. Köszönöm szépen a segítséget!

HR: 69

Pd: 82 ms

PQ: 102 ms

QRS: 98 ms

QT: 388 ms

QTc: 415 ms

P ax: - 16

QRS ax: -33 bal

T ax: 19

QRS-T ax (3D): 126


magasság: ~162 cm; súly: ~56 kg

(25mm/s 10 mm/mV Szűrő be)


2012. márc. 13. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálok neked segíteni jó. De nem garantálom neked. Megpróbálom ki bogozni neked.
2012. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedves első, nem tudom, hogy hogyan szeretnéd értelmezni ennyiből. Vidd el az orvosodnak, a vizuális infó is elég fontos egy ekgnál, ez így semmit nem jelent.
2012. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja értem, akkor ezek szerint csak a görbékkel együtt értelmezhető. Azért köszi!
2012. márc. 13. 09:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, elég fontos a kép. Az első egyébként a pulzusod, ez a leginformatívabb, az egyébként jó, de érdekes a hullámok milyensége is. Tehát az ekg-ról bármilyen vélemény csak ezek alapján mondható. Amiket te idemásoltál, azok a vezetési idők, szélességek, tengelyek, kell hozzájuk a kép (legalább is nekem kéne, lehet, hogy egy tapasztalt kardiológus ez alapján is tud nyilatkozni, de szerintem ez kevés). Sok siker a babához!
2012. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
(Arról nem is beszélve, hogy azért az anamnézis fényében szoktuk ezt elemezni (pl. kor mindenképp kell hozzá), De nyugalom, minden bizonnyal rendben lesz az eredményed, és őszintén remélem, hogy hamarosan babázhatsz is!)
2012. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen! 31 éves vagyok egyébként és nincsen kardiológiai jellegű panaszom. Akkor megvárom az orvosi véleményt és nem kíváncsiskodom előre:) Köszönöm a jókívánságokat (már nagyon régóta vágyunk a babára).
2012. márc. 13. 09:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor majd ha már megérkezik a babátok, porold ki a fenekét, amiért így megvárakoztatott titeket! :)))) Tényleg drukkolok, és nagyon sok boldogságot kívánok! :)
2012. márc. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha megszületik a babánk (jajj, bár így lenne), akkor szerintem inkább szétpuszilgatjuk majd :)
2012. márc. 13. 09:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, tudom én. :) Nem is mondtam ám komolyan!:)
2012. márc. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom:)
2012. márc. 13. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!