Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan írják hogy rágörcsölnek...

Sokan írják hogy rágörcsölnek a babára ezt hogyan kellenne értelmezni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hőmérőzés,ovu teszt,gyertyázás,teák stb...

És mindezt már 1-2hónap után!

Szerintem fél évig ezekkel nem szabadna foglalkozni csak spontán együtt lenni.Esetleg fél év után már megértem,ha valaki elkezd ezekről olvasni vagy foglalkozni.

Ja,persze ezt azokra értem akiknek rendszeres,normális ciklusaik vannak tehát nincsen panaszuk.

2012. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mi már egy féléve próbálkozunk de csak az ovumat figyelem azt is a ciklus.hu-n,nem akarok rágöcsölni ezeket szeretném azért kikerűlni
2012. febr. 7. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan mesélik, hogy akkor sikerült, amikor már nem is foglalkoztak vele, még annyira sem, hogy a ciklus közepét próbálták meg eltalálni. Ezt mondani könnyű,de megtenni....háááááát, azért hátha sikerül nektek is. Csak szeressétek egymást, és élvezzétek a "felelőtlen" szexet :D
2012. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindig élvezzük a szexet :) csak egyre nehezebb elviselni azt hogy nem jön a baba :(
2012. febr. 7. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés és gondolatok. Mi lassan két éve várjuk az első picinket. Természetesen azok mondják, hogy ne görcsölj rá, akiknek hamar összejött. Pedig ők sem feltétlen szakértők, csak piszkosul mázlisták ;)
2012. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hajam égnek áll attól, amikor valaki elsőnek próbálkozik,de már hőt mér, meg ovutesztel, méhszáját fogdossa.

Könyörgöm, miért kell ezt első hónap után!

Én a mázlista kategória vagyok, elsőre összejött. A sógornőm szerint azért,mert egy percig nem gondoltam,hogy nem így lesz. Nem olvasgattam előtte még ezt az oldalt se. Tudtam,hogy peteéréskor lehet teherbe esni oszt csókolom! Nem érdekelt a tudományos része. 2-3 naponta együtt voltunk és gondoltuk,ha nem védekezünk gyerek lesz!:)

2012. febr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!