Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek? Kérlek, írjatok!

Reménykedhetek? Kérlek, írjatok!

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom, de olyan tünetek jöttek elő amik még soha nem voltak. Mensi előtt 1 héttel mindig görcsöltem, most semmi hasfájás, és a cicimen kidagadtak az erek, 1-2 napja 10 órákat alszom. Van így valaki közületek? Mikor teszteljek szerintetek? Egyébként 1 éve próbálkozunk a férjemmel. ÍRJATOK!!!!!! Köszönöm!
2012. jún. 12. 15:09
1 2
 11/19 ExCaty ***** válasza:
Sziasztok! En is holnapra nem varom. Kicsit gorcsol a hasam, nem tudom ez jo jelnek szamit-e.. a melleim oldalt fajnak es a ferjem szerint nagyobbak is. Mar felek remenykedni is. Egy eve probalkozunk, elso baba lenne. Kedves kerdezo, szerintem is vard meg a reggelt azzal a teszttel, az a tuti! Vegyel 10-es erzekenysegut ha tudsz.
2012. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelhetsz már, nekem menzi előtt 3nappal már mutatta a 25-ös teszt délután :)

Megy a drukk!!!

28 hkm

2012. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sok sikert!Írj majd!
2012. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!


Nem bírtam ki, 2 db tesztet vettem, ellőttem az egyiket olyan este fél 9 körül..Negatív lett:( Holnapra nem várom, de elvagyok keseredve nagyon. A cicimen dagadnak az erek, feszül, fáj, holott mensi előtt egy nappal már nem szokott feszülni.Nincs még annyi hcg, vagy beképzelem az egészet? Nagyon gyakran járok pisilni, bár megiszom naponta kb. 3 liter vizet.Mikor teszteljek újra? Mert van még egy:) Volt már így valaki, hogy az első teszt negatív lett, 2 napal később már pozitív? Köszi a válaszokat!

2012. jún. 12. 21:17
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem holnap reggel első vizeletből csináld meg újra!

De nézz rá újra a negatív tesztedre, hátha azóta becsíkozódott! Én így jártam az első babámmal, hogy negatívat teszteltem, 2 órával később a férjem ránézett és ő vette észre, hogy pozitív...másnap meg már egyből pozitív lett. (Tudom, a használati utasítás azt írja, biz. idő eltelte után már nem értékelhető az eredmény...de nekünk mégis bejött)

2012. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nagyon függ attól is, milyen erősségű tesztet vettél. Egy 25-öt teszt még lehet, hogy semmit sem mutat ki. Nekem nemvárt előtt 1 nappal a 25-ös semmit sem mutatott.

Aztán nemvárt után egy nappal egy nagyon halvány pozitívat. Az erősebb teszt meg egyből pozitívat mutatott. Sajnos aztán egy hétre rá elment a babám. :-(

Csinálj tesztet a reggeli vizeletből.

Szurkolok!

2012. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, ami Veled történt, de tudod úgyis össze fog jönni!!!!:) 25-ös érzékenységű tesztet vettem, de a másodikat, ha nem jön meg továbbra sem, csak szombat reggel fogom megcsinálni. Ja, és a teszt a 28 napos ciklust veszi alapul, az enyém pedig 31 napos. Predictor Early-t vettem, ez állítólag a mensi előtt 4 nappal kimutatja. Te milyen tesztet csináltál? Egyébként mikor történt? Hogy dolgoztad fel?
2012. jún. 13. 09:48
 18/19 anonim ***** válasza:

Én Predimax (lila dobozú) tesztet vettem, de csináltam még egy tesztet egy nagyon érzékennyel is.

A vetélés múlt héten történet, mire a dokihoz elmentünk ő már nem látott semmit.

Senkinek nem kívánom azt az érzést, mikor a doki keresi a petezsákot, nem lát semmit, benned meg pár másodperc alatt egy világ omlik össze és az egyetlen dolog, amire gondolsz ezután, hogy legalább addig tartsd magad amíg elhagyod a rendelőt. Soha nem éreztem még ekkora fájdalmat.

El sem tudom képzelni, milyen lehet azoknak, akik 8-12 hetesen vagy més később vetélnek el.

Azóta már egész jól túlvagyok rajta, hiszen csak pár napig volt az enyém és igyekszem nem megszemélyesíteni, így elengedni is könnyebb. Remélem legközelebb már minden rendben lesz.

Szurkolok Neked, jöjjön össze minél hamarabb!

2012. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, várjuk majd a teszt eredményét!
2012. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!