Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy méhen kívüli...

Lehet, hogy méhen kívüli terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban 2 napig, most már csak 1 napig volt meg. Közben többször volt 1-1 napos pecsételő vérzésem. A teszt neg., a doki még nem látott semmit. Többször volt hányingerem, de nem reggel hanem du. Segítsetek!!!!! Aggódom.
2008. ápr. 26. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
szedjel e vitamint,nekem anno azt irt fel a doktor es harmadnapra megjott a mensim normalisan.ha mehen kivuli lenne megerezned,a melleid es a hasad is nagyon fajna..
2008. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg a teszt akkor is pozitív,ha méhen kívül van a baba.

De sosem lehet ezt tudni.

Nézesd meg magad sűrűn,ha nem vagy bent biztos,mert nem mindenkinek van tünete,csak mikor már televérzett a hasüreg.

De,ha fájdalmaid lennének,mindenképp siess dokihoz.


Remélem nem lesz bajod,üdv

2008. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne aggodj lehet hogy a méhnyálkahártyád vékony és nemtud kellőképpen lelöködni.
2008. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha uh-al néztt a doki,akkor látni kellett volna,hogy ha méhen kívűli terhes vagy. Ráadásul iszonyatos görcseid lennének és nagyon véreznél. Plusz + teszted lenne.
2008. ápr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Pár dolgot írnék a méhen kívüli terhességről,mivel részese voltam.


1.A méhen kívüli terhesség ugyanolyan terhesség,mint a méhen belüli terhesség,tehát a HCG hormon növekszik,és a terhesteszt jelzi,pozitív lesz.

2.Nekem megjött a mensim szerencsétlenségemre,ezért is nem vettem időben észre a terhességem.De a mensi elmúlt, a tünetek megmaradtak.

3.MIvel nekem 2 babám volt,csak az egyik leért a méhembe,a másik a petevezetőben ragadt,ezért formálisan a méhen belülivel elvetéltem,na ekkor nagyon görcsöltem,szabályos mért fájásaim voltak.A méhen kívülivel napi 10 órát álltam,és EGYÁLTALÁN NEM GÖRCSÖLTEM!!!Csak azért mentünk be a kórházba,és ez volt a szerencsém,mert kaparás után a vérzés elmúlt két napra,de visszatért,és 1,5 hétig véreztem,de a dokik nem vettek komolyan,ill.pozitív volt a tesztem még currette után egy héttel is.A kórházban megcsinálták a 3.!!! UH-t(előtte két UH-n is voltam,de egyik sem látta a méhen kívüli babát,pedig keresték),4 doki volt a lábaimnál,ebből 3 hazaküldött volna azzal,hogy nem tudja mitől vérzek,a 4.látta meg az akkor már 10 hetes kisbabámat a petevezetőben keresztbefordulva,dobogó szívvel,mocorogva,amit a szűk hely engedett neki.Ezután műtöttek csak meg.

Összegezve:A terhes teszt pozitív,a tünetek ugyanazok,mint normál terhességnél,lehetsz méhen kívüli,ha nem görcsölsz,akkor is.

A tüneteid alapján én inkább méhszájsebre,vagy petefészekcisztára,illetve miómára tippelnék,sztem kérj egy UH-t.Egy öreg róka

2008. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!