Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy úgy érzem...

Miért van az, hogy úgy érzem nekünk soha nem fog sikerülni? Teljesen kiborultam, a környezetemben mindenki terhes vagy babázik.

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad ennyire görcsölni! Hagyd hogy minden menjen a maga útján. Ha egészségesek vagytok a pároddal csak idő kérdése! Ne aggódj ezen, mert lehet hogy emiatt nem sikerül.
2009. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia ,sajnos en is hasonlo cipoben jarok , mar nagyon vagyunk mi is egy kisbabara ( masfel eve probalkozunk ) , nagyon faj nekem is fokent amikor terhes kismamat latok , plane ha tudom hogy olyan valaki aki meg nem is tervezte a dolgot . En ket honapja jarok orvoshoz , hormonvizsgalaton is voltam , most pedig lekovettuk a peteeresemet , minden nap mentem az orvosomhoz ( Uh )-n figyeltuk mikor lesz peteeres , het nap mulva pedig ismet hormonvizsgalat , de en olyan szivesen csinalom , nem erdekel se penz se energia csak mar sikeruljon , amugy nem mondanam hogy olyan nagyon ra vagyok gorcsolve , de azert szeretnem nagyon ,

nekem nagyon sokat segit ez az oldal, nagyon sokat tanultam a lanyoktol , es amig ra nem talaltam erre az oldalra mindig azt hittem csak en vagyok ilyen szerencsetlen , de latom vagyunk eleg sokan ( SAJNOS )...szoritok mindkettonknek hogy minel hamarabb legyen egy szep kisbabank ...fel a fejjel ....sikerulni fog ...

2009. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, ma elég rossz napom van, két babát már levesztettünk, teljesen egészségesek vagyunk mindketten, csak nagyon türelmetlenek is...
2009. júl. 2. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:
masodik vagyok , elfelejtettem kerdezni ti miota probalkoztok ???
2009. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló!Én is nagyon drukkolok és Neked is köszönöm a lelki támogatást:)
2009. júl. 2. 17:22
 6/7 A kérdező kommentje:
2 éve próbálkozunk,azóta kétszer sikerült, de spontán vetélés lett a végük:(
2009. júl. 2. 17:22
 7/7 anonim válasza:

Bocsi, hogy kontárkodom... mi is 2 éve...egy éve vetélés az 5. hét végén... Szintén mindent bevetettünk, én bevallom őszintén, nem riadtam vissza a kienziológustól se, (tipikusan gyerekcsináló) hát, meglepődtem, volt mitől megszabadítania... de ami ennél többet ér, és jobban is hiszek benne, az az akupunktúrás kezelésem volt, egyszerűen éreztem, hogy ott bent minden a helyére kerül... Ez utóbbi nem is olyan drága, 4500FT/alkalom, és a kezelés kb. 1 órát tart. HA érdekel a cím, tel. szám, keressetek, szívesen megadom. Abszolút nem kókler, egy sebész orvos, aki "másoddiplomaként" végezte el az akupunktúrás egyetemet. Kínai, nagyon érti, amit csinál, és van leglább 15 gyerekképe, akiket magának tulajdonít, pedig nem is hasonlítanak rá! :)))


Ne keseredjetek, szép ez a nyár, előbb-utóbb megjön az a gólya!

2009. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!