Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy mi lehet a...

Terhes vagyok vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete voltunk együtt barátommal Pharmatexel. Mivel abba kellet hagynom a fogamzásgátlót ezért a Pharmatex mellet döntöttünk. De most 5 nem viszketek meg semmi tünetem nincs csak 2 napja nagyon elkezdet fájni a mellem meg sokkal keményebb lett mint volt.

2012. jún. 6. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a Pharmatex mellett estek már egy páran teherbe.Tesztelj.
2012. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így kezdődik..:)
2012. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is amellett estem teherbe anno.Egy tesztet mindenképpen megérne.
2012. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát én is csinálnék egy tesztet a helyedben.mikor kellene megjönnie?
2012. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor kell megjönnie a menzeszednek? Amúhy elképzelhető a terhesség, mert a pharmatex reklámnak nem szabad hinni, nem olyan megbízható. Én kikértem ezzel kapcsolatban két orvos véleményét is, és mindketten azt mondták, hogy az max kiegészítő védekezésre alkalmas, önmagában nem elég hatékony, és hát sokan is estek mellette teherbe. Szóval ha már késik a menzeszed, akkor tesztelj.
2012. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még egy hetem van hogy megjöjjön. Most jutott eszembe, hogy barátom olyat is mondott, hogy most érdesebb vagyok belül mint eddig. Csak hátha segít valakinek ez a mondat tanácsot adni.
2012. jún. 7. 08:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még van 1 heted hogy megjöjjön akkor kár ezen agyalnod.Akkor foglalkozzál a témával ha nem jön meg.És még ne tesztelj mert még nem fogja kimutatni.
2012. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy érdesebbnek érez az lehet a kúptól vagy krémtől, nem tudom melyik fajtát használjátok, de a terhességhez nincs köze. Amúgy ha még 1 hét van menzeszig, akkor még tényleg korai ezen gondolkodni, ha be is csúszott a baba, még csak most ágyazódik be. A mellfájdalom és duzzadás normális velejárója a menstruációs ciklusnak. Mivel előtte tablettát szedtél, amiatt lehet, hogy nem jelentkeztek ilyen dolgok, de mostmár a saját hormonjaid irányítanak, és az bizony járhat ezzel.

Ha nem jön meg, akkor tesztelj, de most még felesleges az esetleges terhességen gondolkodni.

2012. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!