Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clearblue terhességi teszt,...

A clearblue terhességi teszt, a 10. dpo-n már kimutatná ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 15:15
 1/3 A kérdező kommentje:
digitálisra gondolok
2012. jún. 6. 15:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


Ha biztos, hogy a 10.dpo-n vagy akkor nagy valószínűséggel megmutatja! (saját tapasztalat)


De ha még kibírsz 2 napot akkor már ugye a 12.dpo-n vagy és akkor már szinte a biztosat mutatja!!


Drukkolok!!!

K

2012. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire pontosan tudod, hogy akkor volt a peteérésed. Ha teszteltél és tudod, akkor kimutathatja. Nekem a peteérés utáni 9. napon mutatta ki, hogy terhes vagyok. Nagyon sok fajta tesztet használtam, és ez a legjobb, hiába, nem a legérzékenyebb, de annyira jó minőségű, hogy a legérzékenyebb 10es tesztet is lepipálja és sokkal hamarabb kimutatja a terhességet.

(Csak példaként, 9. napon kimutatta a digitális clearblue, de a 10-es Qupido negatív volt. Én tesztelgettem még utána, mert itthon volt rengeteg tesztem és a Qupido csak a 14. napon lett halvány pozitív.)

Szóval, kimutatja. Viszont, ha biztosra akarsz menni és nem akarsz más tesztet venni, akkor inkább várjál egy picit, biztos, ami biztos.

2012. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!