Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a beagyazodas tunete?

Hope87 kérdése:

Lehet a beagyazodas tunete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fogamzasgatlot szedtem kb 6 evig. Februarban lealltam vele es azota megjott rendesen, minden honapban 23 kornyeken (szerdara esett). Egyedul ebben a honapban jott meg korabban, 16-an. 28-an volt egy kis barna folyasom, majd 29-en egyutt voltunk a ferjemmel. Babat szeretnenk. Tegnap szedultem, ma szurkalast erzek es allandoan fel vagyok puffadva. Erdekelne a velemenyetek, hogy esetleg sikerult-e teherbe esnem? Lehet-e beagyazodas jele? Mikor erdemes a legelso tesztet megcsinalnom?


Nagyon koszonom a valaszokat elore is!



2012. jún. 6. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom lehetséges. 16.-án csinálj tesztet ha addig nem jön meg. Szorítok neked:)
2012. jún. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi :) Nagyon remenykedek...hosszu lesz ez a 10 nap meg :(
2012. jún. 6. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!