Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez azt jelenti...

Szerintetek ez azt jelenti babát várok?

Figyelt kérdés
kb. 1 hete késik a menzeszem csináltam egy tesztet pozitív lett ma voltam nőgyógyásznál aki azt írta a papíromra hogy hüvelyi uh-n 2x3mm-es petezsáknak tűnő képlet, és azt mondta szerinte babát várok de azért egy hét múlva jöjjek vissza. Merhetek reménykedni?

2012. jún. 5. 17:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Persze!!! Gratulálok, a legjobbakat!
2012. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK, biztos, hogy babát vársz! Az orvos addig nem mond biztosat, míg nem lát szívhangot. Ezt pedig a terhességed 6-7. hetében láthatja először.
2012. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hogyne!Gratulálok!Minden jót!
2012. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy babát vársz! Gratulálok! Én holnap leszek 5 hetes és csütörtökön megyek dokihoz.
2012. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagy aranyos vagytok csináltam még egy tesztet nagyon erősen pozitív de nagy gondban vagyok hova járjak terhesgondozásra mert itt tegnap úgy megnyomkodta a doki a hasam hogy még éjszaka is fájt. Utolsó kommentelő akkor kb. egy időben szülünk? Én most vagyok akkor 5 hét 3 napos kismama:)))

2012. jún. 6. 10:03
 6/19 anonim ***** válasza:
aHová valósi vagy?
2012. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Helyi sztk-ba mentem és ott nyomkodtak nagyon meg. Körzetileg a Margit kórházhoz tartozom oda is mehetnék terhes gondozásra de remélem nem kell fizetnem.
2012. jún. 6. 10:17
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen! Remélem egyszerre fogunk szülni! Én holnap megyek dokihoz. Remélem már fogunk vmit látni.
2012. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

DE jó szorítok neked, én örülnék ha tartanánk a kapcsolatot nincs sok kismama a közelembe főleg aki kb. velem egy idős babás. Írd majd meg léci mi volt a dokinál.


Mindenkinek Szép napot!

2012. jún. 7. 08:35
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nemrég értünk haza a dokitól, ahol egy 7 mm-es petezsákot láttunk! :)
2012. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!