Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy teherbe...

Mennyi az esélye, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
március 31-én volt menstruációm. a ciklusaim 28 naposak, tehát a teherbeesés legvalószínűbb napjai április 14 +-2nap. Én április 19én voltam együtt a prommal twhát a következő menstruációm előtt egy héttel! Tudom felelőtlenség volt..de nem védekeztünk. Vagyis nem ment el bennem,mikor érezte, hogy jön..előtte kivette, tudom az előváladéktól is teherbe lehet esni! Hány százalék esélye van hogy teherbe estem! Felelőtlen voltam tudom..de félek..nem akarok még babát!
2008. ápr. 25. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet százalékot mondani.Van aki évkig nem esik teherbe ilyen "védekezéssel",van aki az első alaklommal...
2008. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű,h teherbe estél,mert ha minden rendben megy és van érett petesejt akkor is csak kb. 02-24 óra,amikor megtermékenyülhet.
2008. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kicsi az esély, hogy az előváladéktól teherbe estél, de mivel ott van az a szó, hogy "kicsi", van esély rá, ezért inkább máskor védekezzetek, ne utólag kapkodj ide-oda!
2008. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!