Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha leesett a hőm és görcsöl...

Ha leesett a hőm és görcsöl is a hasam akkor esélytelen hogy babás legyek, igaz?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a cicim,melltartó nélkül meg sem birok lenni!Ma 3 tizedet esett a hőm de még mindig alap felett van egy kicsivel!Görcsölök is,de még mindig fehér folyásom van!Várhatom mára a mensit ezek szerint?
2012. jún. 4. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
mintha csak én akartam volna kiírni a kérdést,nálam is ugyanígy van,csak hogy én olyan száraz vagyok már 3 napja mint a sivatag én is tanácstalan vagyok :( de szerintem ha esik a hő akkor sajnos nincs baba akár mennyire szeretnénk :(
2012. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos úgy néz ki!

De mikorra nem várod egyébként? Mára?

2012. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nálam úgy van hogy krémes majd kicsit száraz majd vizes és megjön!

Na hát most nem ez van!Még mindig krémesszerű a folyásom és fehér és elég kevés ami szintén nem jellemző!Jele sincs annak hogy meg akarna jönni,mármint színre értem!

Az alaphőm 36,5 még mindig felette vagyok,de egy hajszállal!Nem értem abszolút!

Hogy mikorra várom?Nem tudom mert mostanában rendetlen a ciklusom!Elvileg a 12-15 dpon vagyok valahol!:)

Ha ma nem jön meg,és továbbra sem vizesedek,akkor honlap reggel tesztelek egyet!

Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 4. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj egyet! Még lehet baba! Drukkolok!
2012. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na sajnos megjött a mensim!majd legközelebb!:)
2012. jún. 4. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!