Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy leesett a hő, de mégsem jött meg? Velem most ez van

Figyelt kérdés
Görbét ebben a hónapban nem vezettem, csak méregettem és felírtam. Nemvárt előtti nap 37,1 volt (ennyi szokott lenni) Nemvárt napján 36,7. Ennek már 2 napja, de még mindig nem jött meg. Már nem is lehet baba?
2012. máj. 27. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

És ma is megmérted?Lent van még mindig?

Néhány nőnél előfordul a hőleesés beágyazódás esetén!Mint tudjuk a beágyazódás 10-12 napig tart!De ha nem mérted akkor nem is tudod biztosra a peteérés időpontját!

Nem lehet hogy ezért esett le a hőd?De az csak egy napig tart!

Ha továbbra is lent van,akkor viszont várható a mensid a napokban!Előfordul az is hogy mensi előtt pár nappal esik le!

Nekem előző ciklusban előtte egy nappal esett le,az előtte való ciklusomban meg csak mensi 2. napján!

Nekem más tippem nincs!

2012. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen visszament, ráadásul 37,3-ra. de elvileg 12-13-án volt peteérés, azóta meg már 15 nap eltelt. lehetett akár a 13 vagy 14. napon beágyazódás? nem volt vérzésem, semmi.
2012. máj. 27. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az bizony nem nagy hőleesés. Attól még simán lehet baba, akkor jön meg, ha az alaphődre zuhan le. Szerintem 2 nap múlva ha még fent lesz tesztelhetsz:)
2012. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Elvileg akkor volt,tehát nem biztos?

Ha vissza ugrott az jó!Szerintem holnap tesztelj egyet!Már elvileg úgy is késik!

Mindig rendszeres a mensid?

Bocsi,de abba belekötnék hogy vissza esik alaphőre...nekem nem esett vissza egyből,szakaszosan esett,így meg is lepődtem hirtelen hogy megjött!Szóval ez sem törvényszerű!

Na majd írd meg ha teszteltél!Drukkolok!:)

2012. máj. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendszeres a mensim, 28 napra jön meg mindig. Nekem csak 36,6-36,7-re szokott visszaesni, amikor megjön, hüvelybe mérem. tegnap este elkezdett nagyon szúrni a méhem, biztos voltam benne, hogy reggelre megjön, betétet is tettem be, de semmi :)
2012. máj. 28. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!