Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs megfelelő nagyságú...

Ha nincs megfelelő nagyságú tüszőm, akkor esélytelen a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Az orvos megállapította hogy nincs peteérésem. átjárhatòságu vizsgàlatit javasolt. Ma viszont átlátszò nyákos a folyásom. ez lehet peteérés?
2012. máj. 28. 21:19
 1/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Miből állapította meg, hogy nincs peteérésed? UH, vérvétel?

A nyákod lehet akármilyen, ha nincs szép tüsződ. Azért egy orvosi vizsgálat csak pontosabb, mint egy ilyen megfigyelés. Az átjárhatóságinak ehhez nincs köze, de ha biztos akarsz benne lenni, hogy az rendben van, ess túl rajta.

2012. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem nagyon értem, hogy mi köze az átjárhatóságnak ahhoz, hogy nincs peteérésed? Persze azzal is lehet probléma, de ha bizonyítottan elmarad a peteérés, akkor inkább azzal kellene szerintem foglalkozni, mert valszeg az lehet az oka annak, hogy nem sikerül a baba.
2012. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen uh-on voltam a 12. napon és csak 7mm volt a tüszőm. előtte clostylbegitet szedtem. Akkor kár is reménykednem :(
2012. máj. 28. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
És hány naposak a ciklusaid? lehet, hogy csak később lesz peteérésed, és nem középidőben.
2012. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vàltozòk a ciklusaim. van amikor egy.kimarad,van amikor 28 vag 32 napra jön meg.
2012. máj. 28. 21:46
 6/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Bocsi, de semmiféle hormont nem kezdenék el átjárhatósági nélkül, nehogy fölöslegesen kelljen szedni. Amúgy ha alapból gond van a ciklusoddal, menj el endokrinológushoz, ő kideríti miért nincs peteérésed, és normális kezelést kapsz rá.

2012. máj. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!