Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap iszonyúan rosszul...

Tegnap iszonyúan rosszul lettem. Szédültem, hányigerem volt, ideges voltam és menzis érzésem volt. Mi történhet velem, el kellene mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ma egy fokkal jobb, de ugyanaz. Olyan,mintha gombóc lenne lent a hasamban a petefészek körül. Nem értem, mert múlt héten volt a menzim (sajna) és még azt sem mondhatom, hogy nem volt normális. Ovu tesztet használok, de peteérésem csak jövő hétre várható. Most már 3 napja nézem és pozitívat mutat. A terhességi tesztem negatív lett tegnap. Segítsetek mi lehet....
2008. ápr. 25. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ok hogy itt kérdéseket lehet feltenni,de ne haargudj ezert hogy modnom de alap hogy ezzel orvoshoz méSz,,,,ez olyan kb hogy ha valakinek 41 fokos läza van...beir egy kRLdéSt hogy mi lehet..segitsetek..közben meg mär réG az orvoshozkell menni,hisz ennél az esetnél is csak talälgtani tudunk...
2008. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval! Találgatni nem jó dolog, hiszen egy betegségről beszélünk! Szerintem a legjobb ha felkeresel egy dokit, és a végére jártok az ügynek!
2008. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én viszont azt nem értem, hogy miért küldenétek rögtön orvoshoz?? Azt írja, h. pozitív az ovu tesztje és egy héttel a mensi után miért ne lehetne peteérése? És a peteérés környékén majdnem mindenkinek görcsöl a hasa, hányingerem nekem is szokott lenni olyankor.


Kérdező: miből gondolod, h. jövő héten lenne pé-d? Szerintem inkább higgy a tesztnek, mint a naptárnak. Én eddig ebbe a hibába estem, a görbe és naptár szerint próbáltam megállapítani a pé-met, de kiderült, h. hamarabb van-volt. Nézd a nyálkádat is, hődet is és ezek figyelése a teszttel együtt majdnem biztosat fog mutatni. Viszont ha most pozitív az ovu teszt, ugorj a párodra és hajrá! Én úgy tapasztaltam, minél jobban görcsöl a hasam, annál közelebb a pé., és lehet, h. nem kellemes a szex, ha döfködnek belülről, de a cél érdekében ezt is el kell viselnünk. Meg aztán nem is olyan rossz az ;)

Szóval, szerintem hajrááá!

2008. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!