Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfűteától késhet a...

Palástfűteától késhet a menses? Ebben a hónapban ittam peteéréstől reggel-este.2 napja késik, aminek persze örülök, de a teszt a nemvárt napján nega volt.

Figyelt kérdés
Tünetem nincs, a cicim fáj nagyon csak.
2012. máj. 27. 17:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
És még egy: az X-epil nem egy nagy minőségi teszt, miért nem próbálod ki a Gabrielt vagy a Clearbluet, nekem ez utóbbi nagyon bevált. Drága, nem mondom, de érzékenyebb teszt.
2012. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Úristen, tényleg???? akkor még van remény???? annyira úgy érzem, hogy itt van velem. még csak 3 hónapja próbálkozunk és nem görcsölök rá, az elmúlt két hónapban sem hittem, hogy terhes vagyok, de most teljesen úgy érzem :)
2012. máj. 30. 13:26
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott is van veled. Próbáld ki a Clearbluet, nagyon szorítok Nektek! :))
2012. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Én is gondolkodom a palástfűn: túl alacsony a progeszteron szintem. Írj feltétlenül!Köszi
2012. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
megjött sajnos. de semmilyen görcs nem volt. és a bal petefészkem azóta is fájdogál. nem tudom mitől lehet. szerintetek? ja és komolyan kiírok még egy kérdést, hogy a palástfű teától nőhet a mell? :) mert valamitől nekem nőtt és a mellfájdalom sem múlt el a mensivel, pedig elszokott
2012. jún. 3. 08:46
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem, attól nem nőhet. Hormon szinteket kellene nézetned.

Akkor egyelőre nem kezdem el a teaivást.

2012. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!