Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfűteától késhet a...

Palástfűteától késhet a menses? Ebben a hónapban ittam peteéréstől reggel-este.2 napja késik, aminek persze örülök, de a teszt a nemvárt napján nega volt.

Figyelt kérdés
Tünetem nincs, a cicim fáj nagyon csak.
2012. máj. 27. 17:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
palástfü zavart okozhat föleg ugyhogy most kezdted inni lehet pár na késés mire megjön a vérzés
2012. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
ezt szomorúan olvasom :( pedig már reménykedtem, hogy talán azért késik, mert itt a baba, ugyanis a nőgyógyász 5 napja nézett UH-n és látott valamit, de azt mondta nem találgat, meglátjuk megjön-e..
2012. máj. 27. 18:29
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én ciklusomat, ami addig rendszeres volt, úgy meg kavarata, hogy ki is maradt egy havim, még a peteérésem is elmaradt..azóta szépen visszaált..soha többé nem iszom..
2012. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én a palástfű-cicka keveréket ittam. olyan jól sikerült a kúra, hogy késett vagy két hetet, össze is kavarta az addig nagy nehezen beállt ciklusomat.

Inkább az agnucaston tabletta a jó (barátcserje), vagy a tiszta aloe vera. Ezek nekem úgyahogy jól beállítottak.

2012. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem keveréket, hanem a ciklus egyik felében egyiket, másik felében másikat...
2012. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
és nektek amikor késett volt olyan, hogy egyre jobban és jobban fájt a cicitek, nőtt szinte két méretet, iszonyúan bekeményedett és szúrkált a méhetek?
2012. máj. 27. 20:56
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor fájt iszonyatosan a cicim, amikor elkezdtem inni a palástfű teát. Abban a hónapban nagyon fájtak, viszont a menzim teljesen fájdalommentes volt :)
2012. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 napot késett tőle a menzeszem, pedig azelőtt soha ilyen nem volt. Ha abbahagyod az ivását, két nap múlva kb. megjön.
2012. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
már 4 napja nem iszom és még mindig semmi...
2012. máj. 28. 13:09
 10/26 A kérdező kommentje:
csak egyre jobban fáj a cicim.... de már nagyon durván, és kb. két méretet nőtt vagy duzzadt, vagy nem tudom
2012. máj. 29. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!