Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt hogy dolgozta fel...

Akinek volt hogy dolgozta fel hogy elhalt a magzat?

Figyelt kérdés
Mert én nehezen tudom és alig várom hogy újra próbálkozhassunk!
2012. máj. 24. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez senkinek nem megy könnyen. A nagynéném a saját hülyesége miatt vetélt el, ami után alig tudott teherbe esni, a sok próbálkozásba egészen belefásultak.

Anyu mesélte, hogy az első babája elment és rossz volt nagyon, de aztán mind a hárman könnyen összejöttünk és szívós babák voltunk, mert mindhármunkkal elesett és egészségesen megszülettünk.

Szerintem gondolj arra, milyen jó lesz babázni, ösztönözd a tested szép gondolatokkal:) Remélem hamarosan babázhatsz!

2012. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Arra kell gondolnod, nem volt egészséges, ezért ment el. Így jobb neki is és neked is. És próbáld meg elengedni, ha még eddig nem sikerült.

Ezután arra gondolj, hogy egészséges babád fog születni a közeledő terhességedből.

2012. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kétszer éltem át eddig,az elsőnél váratlanul ért a dolog,nem volt semmi panaszom,csak mentem Uh-ra,és nem volt szívműködés...9.héten történt,műtét után 5 nap múlva mentem vissza dolgozni,szülésznőként nekem ez segített anno-és az a tudat,hogy valószínűleg beteg lett volna.Nehéz volt a következő 3 hónap,mindig azon járt az eszem,hogy mi lesz,ha a következővel is így járok.De szerencsére nagyon hamar kiderült,hogy a következő terhességem teljesen más irányt vett-a vetélésem utáni 4.hónapban már pozitív volt a tesztem,és még abban az évben,december 23.án megszületett a kislányunk:-)Tavaly is volt egy spontán vetélésem,a 6.héten elkezdtem vérezni,mire beértünk az ügyeletre,már menthetetlen volt...Nem kellett befejezni,így következő hónapban már próbálkoztunk,és szerencsére rögtön be is sikerült a tesó,aki most 10 hetes,szintén kislány.Összességében azt tudom mondani,hogy én is nehezen fogadtam el,és dolgoztam fel a vetéléseket,de mindig az lebegett a szemem előtt,hogy hamarosan eljön a mi időnk:-)Szerencsénkre mindkét esetben hamar teljesült is az álmunk.Ezt kívánom most én is neked,remélem mielőbb átélheted az anyaság örömét!!!!
2012. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt nagyon nehéz feldolgozni,én 3-szor vetéltem el 1 év alatt,rengeteg cisztám volt azok sajnos kilökték a babát,ma 1 hónapja volt lapar műtétem és tegnapra nem várom és nem is jön :D Nekem ez ad erőt,hogy talán most,holnap vagy szombaton tesztelek is,ha most is sikerült akkor talán megmarad a baba így a műtét után!

Ne visszafele nézz,hogy mi volt,csak ellőre,hogy biztosan sikerülni fog,én drukkolok!

2012. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztató válaszokat,remélem nekünk is hamarosan összejön!
2012. máj. 25. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!