Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kihathat az a teherbeesésre...

Kihathat az a teherbeesésre ha valakinek fáj a foga? Nekem már régóta fáj, (hol fáj, hol nem) csak nagyon félek a fogorvostól.25N

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem nem, de mindenesetre nem ártana rendbe tetetni a fogaid még a terhesség előtt, pláne ha még fáj is. A terhesség során csak tovább romolhatnak. Elhiszem, hogy félsz, szerintem senki sem jókedvéből jár fogorvoshoz, de minél jobban húzod az időt, annál rosszabb lesz a helyzet.
2012. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el az orvoshoz, mert a rossz fogad tönkreteszi a mellette lévőket is. A fogfájás kihathat bizonyos belső szervekre is, és a fejed is fájhat tőle. Ha babát tervezel mindenképp menj el mert a a terhesség alatt még romlani fognak. terhesség alatt ingyenes a fogászat!
2012. máj. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy egy rossz fog sokkal rosszabb mint egy gombás fertőzés. Alattomosan bejutnak a bacilusok, vírusok a szervezetbe és vetélést is okozhatnak, vagy bármi más gyulladást. Szerintem csináltasd meg.
2012. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad, és menj el a fogorvoshoz. Kapsz szurit - egy kicsit fáj csak - és utána semmit sem érzel. Nem éri meg várakozni, mert ha később mész el - amikor már muszáj - sokkal rosszabb lesz. A végén ki kell majd húzni, addig ments meg míg lehet.

BÁTORSÁG! Csak pár perc az egész.

2012. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy nagyon káros ha már terhes vagy, mert egy rosz fog okozhat akár koraszülést is, de sok -sok ilyen gondot. Nálunk azt sztk fogászat telis -teli van ilyen plakátokkal.

Mi a babagyártás előtt mindketten elmentünk a férhjemmel a fogorvoshoz (maszek). Nem gondoltam volna hogy van rossz fogam; úgy 300.000Ft-ot hagytunk ott a bő fél év alatt. Szinte minden tömést kicserélt, de előtte kistükörrel elmutogatta hogy hol mi a gond. Szóval legalább a fájóval menj el. Én nagyon féltem, nem kellett volna, nagyon kedvesek, tudják hogy az ember lánya nem jódolgában megy oda.

2012. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!