Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért görcsölök rá mindig, a...

Miért görcsölök rá mindig, a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Páromnak már sok amit csinálok.De igazából meg semmit nem csinálok.Csak szexelnék éjjel nappal.Tény és való régebben nem voltam ilyen,csak mióta babát tervezünk.Az az igazság,hogy vágyom is a szexre,nem pedig csak "donornak" kell.De ő már ezt túl soknak véli és kényszeredettnek.Mit tehetnék?

2012. ápr. 30. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés. Igazából nem ez a rágörcsölés, esetleg egy enyhébb formája.

Az tény, hogy a férfiak nagyon nehezen szembesülnek azzal a ténnyel, hogy "csak donornak" kellenek, sokan emiatt teljesen kedvüket vesztik.

Azt Te is tudod, hogy nem a túlgyakori (napi többszöri) szex hozza meg az eredményt, hanem a rendszeres szex, főleg a megfelelő időben. Naponta-kétnaponta ha összehozzátok, akkor meglesz a baba is :)

2012. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam,de nekem a gyógyszer ababhagyása után jött elő a nimfomán kisördög belőlem! Persze nem azonnal,hanem fokozatosan! Ahogy ürült a szervezetemből,úgy kívántam egyre jobban a szexet! Bár nálunk párom ennek örült! :)
2012. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!