Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázok, de nem görcsölök,...

Barnázok, de nem görcsölök, teszt meg negatív?

Figyelt kérdés

Ha volt peteérés, jövő hét kedd körül kellene megjönnie, ha nem volt, akkor kb. 5 napja késik. Reggeli 10-es teszt negatív. Nincsenek görcseim, nem eszem ki a hűtőt, szóval nincsenek tipikus mensis tüneteim, de barnázok, ami rám nem jellemző?

Tapasztalt már ilyet valaki? Vajon mitől lehet?



2012. ápr. 21. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem megfog jönni :( De drukkolok, hogy ne legyen igazam!
2012. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt,azután megjött.Ha nem jön meg és nem vagy terhes,akkor lehet,hogy stresszelsz,vagy a hormonok viccelődnek veled.
2012. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is barnázgattam a múlt hónapban menzi előtt 3 nappal, és meg is jött.. :( Azért drukkolok!!
2012. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is ugyanakkor jön meg, ha nincs peteérésem, csak akkor nem görcsölök, egyébként meg igen. Úgyhogy ez inkább az, hogy meg fog jönni, ha a teszt negatív...
2012. ápr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azóta rendesen megjött (pirosas lett), görcsöltem is mint állat, de már az is elmúlt szerencsére, ugyan kicsit kevesebb, mint szokott, de ezt nem bánom.

Új ciklus, új remény - szokták mondani :)

2012. ápr. 23. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!