Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjön érzésem van, és a...

Megjön érzésem van, és a cicim is fájt de az már múlóban van. A mensimet 29. re nem várom. Csak bizakodni tudok, de jól esne néhány biztató szó! Beszélgetünk?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 13:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
De jó neked!!!Én úgy félek, hogy megjön, pedig este is azt álmodtam ,hogy kislányom lesz.Ha a holnapot átvészelem, akkor már jó vagyok:)Milyen teszttel teszteltél?
2012. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A lényeg persze:GRATULÁLOK!
2012. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Elég furcsa, hogy nincs semmi tünetem csak az álmosság. A tesztet neten vettem, 5 db-os csomagban volt. Vizeletsugaras 25-össel. A nevét nem tudom mert nincs rajta. :(

Nagyon szorítok Neked!!! Mindenféleképp írj ha teszteltél! ;)

2012. máj. 28. 21:53
 24/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok Csajok!Ma teszteltem egy nagyon szép pozitivat!:)Holnap reggel is a biztonság kedvéért:)Grtaulálok Nektek!Első voltam:)
2012. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Hát velem nem tudom mi lesz:( Semmi mensis hasfájás,semmi görcs, viszont ma reggelre kevés rózsaszín folyás.Vajon mensi lesz, vagy beágyazódás?15-16-án volt pém.Szerintetek?
2012. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Kedves első! Gratulálok!!! :)))

Utolsó neked pedig szurkolok!!! Ha van valami írj. Szerintem akár beágyazódás is lehet, ne aggódj.

2012. máj. 29. 21:23
 27/29 anonim ***** válasza:

Tegnap nekem is 2 csíkos lett a teszt!! :):):) Nagyon örülünk, hogy ismét elsőre sikerült. :)


a hangulatingadozós tesópróbálkozós :)

2012. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nálam még mindig semmi vér.Semmi mensi.Szombaton tesztelek.
2012. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok! KEdves utolsó. Teszteltél? Mi ujság? :)

ÉN tegnapp voltam orvosnál 4-5 hetesnek mondta a terhességet a szikhólyag 4,7 mm es. Kicsit aggódom, hogy nem látott embriot sem szívhangot. Van okom aggódni? :(

2012. jún. 2. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!