Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye? Igy is...

Mennyi az esélye? Igy is teherbeeshettem?

Figyelt kérdés
12 nappal azután, hogy együtt voltunk párommal, reggel hihetetlen hányingerem lett, azóta is görcsölök elég sokat. Mintha megakarna jönni, folyásom ia sok van. Viszont megnéztem és elvileg nem volt peteérésem, és óvszert is használtunk.
2012. máj. 22. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs esély rá hogy terhes legyél.
2012. máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, a választ :(
2012. máj. 22. 09:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ha védekeztetek. De nem értem ezt a szomorú jelet. Ha gumit használtatok, akkor gondolom a a cél, hogy ne ess teherbe.
2012. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy nem volt peteérésed? Mert akkor várhatod a rendes mensit, nem normális dolog, ha nincs peteérésed. Utólag hogy tudnád ezt megnézni? Valahoggy nem értem. Természetesen , ha védekeztek, nem lehetsz terhes. De ezt miért sajnálod?
2012. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rosszul fejeztem ki magam. Bocsi. Nagyon alacsony volt elvileg annak az esélye, hogy teherbeesem...

Párom még szeretne várni a gyermekkel, de én nem bánnám, ha terhes lennék...

2012. máj. 22. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!