Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy a 12. hétig elmegy a baba?

Figyelt kérdés
Holnap megyek az első ultrahangra, 6hetes terhes vagyok.
2012. máj. 13. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nincs semmi panaszod tehát fájás vérzés barna vagy ilyesmi akkor szerintem nincs miért aggodnod:)
2012. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ultrahangtól nem megy el a baba. Ha vigyázol magadra és nincs egyéb veszélyfaktor (pl. rh összeférhetetlenség), akkor nem nagy az esélye a vetélésnek.
2012. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden oke lesz. 12 hetes vagyok, masodik baba. Az ismeroseim kozul csak egy lanyrol tudok, aki elvesztette a babajat. Ezen az oldalon viszont minden masodik nonek volt mar vetelese.
2012. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmi panaszom nem volt,olyan jól voltam,mint soha előtte,mégis 9 hetesen elhalt a baba:(

Szorítok,hogy Neked minden rendben menjen!

2012. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 judit179 válasza:

Sajnos azt mondják hogy 12 hétig bármi történhet! De nem szabad erre gondolni!Csak pozitivan!!!

Az az igazság nem törvényszerű,de vigyázz magadra,ha van valami pl.kromoszoma rendellenesség vagy ilyesmi azt ugy sem tudod.

A baba tudja maradjon vagy menjen.

én nem voltam ilyen szerencsés,2 missed ab.volt az utolsó máj.10-én 10 hetesen:( szoval akármennyire vigyázol magadra tök minden h. minden megteszel,ő tudja hogy maradjon vagy menjen.Ellene nem tudsz mit tenni csak felemelkedni a padloról ...én ezt teszem.:((

2012. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!