Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negyedik napja fáj a hasam....

Negyedik napja fáj a hasam. Tegnap már olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni, pedig még nem esedékes kb egy hétig. Lehet baba? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A hasfájáshoz hozzátartozik a hányinger is. Már csokit sem ettem 2 napja (ami nálam irto nagy szo :) ) és ma reggel odatettem a fejemhez a zacskót is, mert annyira rosszul voltam, hogy úgy éreztem nem érnék ki tisztességgel a mellékhelyiségbe.. Reggel tejszerű sűrű, kevés folyadék volt a bugyimon, és mintha egy pár barna csepp is (mintha vér lenne?:s). A párommal védekezünk, nemrég volt hogy elkezdtük gumi nélkül de azis 3 perc volt max. Én nem tudom mi lehet ez.. szerintetek lehet baba?
2009. ápr. 19. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hűha,bizony lehet. A tünetek nagyon emellett szólnak!!
2009. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem keresd fel a nőgyógyászod.Mi is védekeztünk oly módon,hogy a párom idő előtt "kiszállt"...

...jövő hónapban szülök.:-)

Az elején nekem is volt ilyesmi folyásom,a doki azt mondta rá,hogy maga a folyás a terhesség miatt van,a barna szín benne az némi vér volt,mert a nagyon lent fekvő méhem miatt valószínüleg egy kis hajszálér megpattant.

2009. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!