Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja megjött. Mennyi az...

Két napja megjött. Mennyi az esélye mégis, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Furcsa volt az első nap a mensim is.Túl nyálkás volt,sosem tapasztaltam még ilyet.Meg hányingerem is van,néha szédülök.

2012. máj. 13. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem soha nemvolt jo ha ilyesmi jelentkezett:(ha tényleg kevés és nem fáj semmid akkor menj dokihoz lehet hogy sikerul megtartani:)
2012. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem fáj és nem is sok
2012. máj. 13. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
semmi.
2012. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha megjott akkor nem vagy terhes. nagyon-nagyon keves az esely arra hogy valaki kicsit menstrual amikor terhes.
2012. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van esély, de iszonyú kicsi. Ha elmúlt, vegyél tesztet és csináld meg, de a hányinger és szédülés lehet bebeszélés is.
2012. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok.

Ráadásul levált a nyálkahártya, ami terhességnél nem nagyon fordul elő!

2012. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Rengeteg topik volt már azzal kapcsolatban, hogy valakinek terhesen is megjött még 3-4 hónapig is. Szóval semmi sem lehetetlen, tesztelj! :)
2012. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szinte semmi esélye nincs, de ha ez marad, akkor menj el orvoshoz nehogy valami fertőzés jele legyen...
2012. máj. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!