Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja még május 26. -a...

Ki nem várja még május 26. -a körülre?

Figyelt kérdés
éreztek már valamit?
2012. máj. 18. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell tünetet érezni. Én nem görcsölök rá erre a témára, majd lesz, ahogy lesz :) Sok sikert mindenkinek!!!
2012. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. na valakinel valami? nekem meg mindig nem jott meg, nem tudom mi van. kedden csinaltam egy tesztet (maria romed 25-os) de csont negativ lett. tegnap, vagy ma kene megjonnie, de semmi, megcsak nem is erzem, hogy meg akarna, megcsak folyasom sincs. ezt nem ertem. maskor mar 1-2 nappal elotte vizes folyason van, mostmeg szaraz vagyok szinte mint a sivatag. megsem arra gondolok, hogy baba lenne. felek uj tesztet is csinalni, szerintem mas a baj megint, legutobb is kimaradt egy egesz havi mensi egy ki nem repedt tuszociszta miatt. mit csinaljak? nem is az a baj, ha megsem baba, hanem hogy miert nem jon meg.
2012. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia kedves Első! Nekem még nem jött meg (tegnap kellett volna). Tegnapi teszt (clear blue) negatív. Kicsit "maszatolok" és megjön érzésem van. Ha neked nem jön meg, de negatív a teszted, akkor szerintem keresd fel a dokidat. Minden jót neked!!!
2012. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hát szerintem nekem is meg fog jönni... :( azért remélem nektek sikerült :)
2012. máj. 25. 15:40
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi újság csajok? Tesztelt már valaki pozitívat?
2012. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!