Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas hő napközbe normális?

Magas hő napközbe normális?

Figyelt kérdés
Reggel kérdeztem ,hogy e-vitamintól lehet -e észrevehetőbb a peteérés,mert nyúlós nyákom volt. Én még ilyet soha nem tapasztaltam magamon,de lehet azért,mert még nem figyeltem. Van már egy kisfiam,és tesót szeretnénk. Január óta próbálkozunk. Hőmérőztem,vettem ovu tesztet,ittam teákat,de semmi. Úgy döntöttem,hogy nem figyelek semmire,csak szedem az e,és a c vitamint,és majd lesz ami lesz. De ezt a nyákot nem lehetett nem észrevenni. És ami még furcsa,hogy ma reggel is,nem ébredés után,meg most este is miután hazaértem megmértem a hőm,és 36.8-36.9 volt. Nekem az alaphőm mindig 36.2 volt,de ez minden hónapba,csak peteérés után ment fel max 36.8-ra. Akkor is néha megmértem napközbe (nem tudom miért),és akkor max 36.00 volt. Most akkor ez mi lehet? Vagy ne foglalkozzak vele,és majd mérjem ébredéskor? 4-én kezdtem el szedni a vitaminokat,minden nap egyet én is és a férjem is. Gondolom az nem tudja a hőmet befolyásolni. Köszönöm a válaszokat,és a tapasztalatokat.
2012. máj. 15. 19:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok se megfázva,se náthás,semmi betegségem nincs,ami magasabb hőre utalhatna.
2012. máj. 15. 20:28
 2/2 anonim ***** válasza:
Napközbeni hő nem ér semmit!
2012. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!