Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy napközbe csak...

Normális, hogy napközbe csak ennyit alszik?

Figyelt kérdés
5 hónapos kislányom reggel 8-tól este 10-ig egész nap van,hogy csak 3 órát alszik.Egyszerűen nem lehet elaltatni és iszonyatosan nyűgös meg hisztis főleg már estére.Pedig játszok vele mindig,hogy elfáradjon,de semmi.És annyira idegesítő mikor csinálnám a dolgom,mondjuk ennék és nem tudok nyugodtan mert nyűglődik.Szerintetek ez normális?Mit kéne vele csinálnom?Valaki más is van így?
2011. nov. 30. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak?? Van olyan baba, aki ennek a felét szokta aludni nap közben.

3 óra nem kevés. Az én lányom is kb. annyit aludt 5 hónaposan, 2x 1-1,5 órás lebontásban.

Szerintem egyáltalán nem kevés.

2011. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd össze a két kezed ezért a 3 óráért! Az én kislányom 3-4 alkalommal alszik fél órát és kész... Igaz, az éjszakát átalussza. Már beletörődtem... :P
2011. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem kevés. Az enyém volt, hogy csak 1 órát aludt!!! :((
2011. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uhh,az szép.Mondjuk tegnapi napunk kb.nekünk is így nézett ki,hogy egész nap kb.1,5 órát aludt.És ti bébitek is nyűgös,meg akkor aludna el mikor eszik?Én lányom evés közbe alszik el mert már annyira álmos,aztán utánna meg azért sír mert éhes még.
2011. nov. 30. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én Fiam nappali átlagalvása 2x15 perc, úgy 2 hónapos kora óta. 3 órát nappal szerintem életében nem aludt.
2011. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2011. dec. 17. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!