Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet gond, hogy...

Tkata81 kérdése:

Szerintetek lehet gond, hogy inszem után 3 órával "rádolgoztunk"? Remélem nem ártottam neki!

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 16:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
MI A HELYZET? ÍRJATOK MÁR LÉGYSZÍ!
2012. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

nem sikerült.

ráadásul a doki szerint nekem szinte biztos hogy nem lesz már spontán peteérésem. így ha az inszem vagy majd a lombik nem sikerül, akkor nem tudom mi lesz.

kiborultam!

remélem Tündérlány neked sikerült!!!!!!!!

2012. máj. 25. 13:29
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem sikerült és valahogy ne is vagyok ezen meglepődve!:(
2012. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Hanni26 válasza:

Tündérlány és Kata!


Nem szabad feladni! Nekünk tennünk kell érte és meg is teszünk mindent, ezért biztos, hogy hamarosan nektek is lesz babátok! (és remélem nekem is)

Ha bármilyen hormonális probléma van,ahhoz az endokrinológusok értenek jobban és nem a nőgyógyászok... :( És sajnos nem konzultálnak egymással... de ez csak magánvélemény...

2012. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Lányok, nehogy feladjátok!!!!!!

Ne hari, csak egy kérdés: nem magas a prolaktinotok?

Mert nekem 530 volt és a doki szerint e miatt nem tud beágyazódni a babám :(


Persze hülye kérdés, hiszen voltatok inszem előtt kivizsgáláson. Csak tudjátok, én is voltam kivizsgáláson, de a doki, aki az inszemet csinálta, nem törődött ezzel a prolaktinnal és nem is jött össze..... DE most, hogy levittük egy másik orvossal a szintemet, azonnal összejött a baba....


Visszatérve Rátok, nehogy feladjátok!

Ott lesz az a baba!!!!

Vagy még lombikot is megpróbálhatjátok, ott nagyobb az esély

2012. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Kezdek én is a lombikban hinni. azt kezdem érezni hogy az inszemnek annyira kicsi az esélye hogy szinte felesleges időhúzás. nem adom fel, csinálok még egy inszemet, aztán pár hónap pihi mert kezdek bekattanni. nem tudom néztek-e proaktint, voltam immunológusnál, endokrinológusnál meg persze Tapolcán is néztek nagyon sok mindent. a TSH-m magas arra 1 hónapja szedek gyógyszert. (4,2 majd 3,02 volt, ezután kaptam a gyógyszert, bár januárban még 1,13 volt!)

szóval nem adjuk fel!!!!!egyszer sikerülni fog! mindenkinek!

2012. máj. 25. 17:35
 27/28 anonim ***** válasza:
Én most egy kicsit(nagyon) feladtam,de csak azért mert ma - teszteltem!Összekapom magam hamarosan..!
2012. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
tudod tündérke, most kis pihi aztán újult erővel előre!!!!
2012. máj. 25. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!