Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond szerintetek?

Mi lehet a gond szerintetek?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatban vagyok.3 hete veszettem el a szüzességem,rá2 hétre megint szeretkeztünk(elvileg minden rendben volt,nem szakadt ki az óvszer),viszont alhasi fájdalmat érzek elég sokszor,és mintha kicsit fáradékonyabb lennék(bár lehet h a stressz az oka).Azt szeretném megkérdezni,h ez esetleg a terhesség jelei,vagy csak így reagál a testem a szüzesség elvesztésére...Normális válaszokat kérnék,köszönöm :)
2012. márc. 26. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a szüzesség elvesztésére különösebben reagál a szervezet.

Nem lehet hogy hamarosan menstruálni fogsz?

2012. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát 1 hét múlva kellene menstruálnom,viszont sohasem fáj 2 héttel előtte az alhasam...
2012. márc. 26. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Változik a szervezet,akár most fájhatott is,de ami a valószínűbb, az a peteérésed lehetett,ami a menstruáció előtt kb két héttel van, és akkor elég gyakori az alhasi fájdalom.
2012. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen,ezzel tisztában vagyok,csak eléggé fura,h 2 hét alatt szinte minden nap éreztem enyhe fájdalmat...míg máskor a peteérés időszaka alatt 2-3 napi fájdalomérzet volt...
2012. márc. 26. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod, nem szakadt ki, akkor nem lehetsz terhes.

A fáradság a stressztől van.

Úgy tudom, nem reagál ily módon. Én nem tapasztaltam.

2012. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ZsZs27 ***** válasza:
Amikor én elvesztettem a szüzességemet, rögtön két hetet késett a menzeszem. Addig óramű pontosságú volt. Nem voltam stresszes, beteg, stb, legalábbis amíg nem késett már két napot. Utána aggódni kezdtem de hát nem voltam terhes. Szóval ha másként nem, pszichésen szerintem simán be tud zavarni ez az élmény a szervezeted működésébe. Lehet, hogy emiatt csak jobban figyelsz most magadra, és ami eddig megszokott dolog volt, amire fel se figyeltél, az most hirtelen furcsa, ismeretlen érzésnek tűnik. Pedig lehet, hogy eddig is voltak ilyen esetek, csak nem vetted észre, mert úgymond nem volt okod észre venni.
2012. márc. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen,lehet h. igazatok van!Köszönöm a válaszokat!:)
2012. márc. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!