Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek úgy, hogy...

Terhes lehetek úgy, hogy menstruálok?

Figyelt kérdés
Sajnos ma megjött, de egészen máshogy, mint szokott. Mindig iszonyatosan szoktam görcsölni, mikor megjön,aznap, de nagyon, gyógyszer nélkül nem is bírom, most meg semmi fájdalom. A petefészkem is szúrkál, pedig nem szokott csak peteéréskor, az meg szoktam érezni. Együtt is voltam (azokban a napokban) a férjemmel. Nagyon szeretnénk babát! Lehetek esetleg terhes?
2008. ápr. 22. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze az esély megvan,hogy babás vagy. Figyelj:én a fiammal egészen a 6-dik hónapig menstruáltam. És nem úgy ahogy az meg van írva,hogy enyhe vérzés lehet. Hanem rendesen mint máskor volt jó sok vér 4-5napig. Bár nálunk ez családi hagyomány mert a nők valameddig mindig véreztek a terhesség alatt. Remélem összejött szorítok!
2008. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor honnan tudtad meg, hogy terhes vagy? Volt valamiben másabb?
2008. ápr. 22. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, mert tudom milyen a negatív teszt és a hónapok óta a menzesz megjövése. De én pont így voltam ebben a hónapban. Én nekem is a gyógyszerekről szól a mensim és szinte óránként cserélem a tampont. Most nem görcsöltem és egy tampon egy napig elég volt. A mensim is előbb jött pedig mint a halál olyan pontos. Teszteltem.Nega lett. Rendesen kibuktam, de szerencsére a mensi után egy hét és jön megint a lehetőség hete. Tesztelj ha kiváncsi vagy és ne keseredj el. A lehetőség megvan, sőt azt mondják lehet hogy meg is volt a termékenyítés, de nem maradt meg nem volt életképes vagy valami gond volt akkor meg jobb. Egy beteg babánál nagyobb szívfájdalom nem lehet. Nekem orvos mondta, hogy a próbálkozások elég nagy százalékában "elmegy" a baba az elején, mert valami nem stimmel vele. A természet védekezik és a nő ezt észre sem veszi. Szóval hajrá. Ha most nem tuti összejön legközelebb.
2008. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat! Nem keseredek el, koncentrálok inkább a következő hónapra!
2008. ápr. 22. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, ne is add fel! :)
2008. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én onnan tudtam meg hogy terhes vagyok,hogy kb két hete (annó) hánytam egyfolytában. A háziorvos előszőr vírust állapított meg kaptam is rá gyógyszert. Azt beszedtem de rá két napra megint kezdődőtt minden előről. Visszamentem alaposan megvizsgált,kikűldött egy kis pohárral a vc-be. Nem tudtam miért. Két perc múlva kiderűlt a nagy "betegség". Hát az én storym így kezdődött.
2008. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!