Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek úgy terhes, hogy...

Lehetek úgy terhes, hogy közben menstruálok?

Figyelt kérdés
3napig késett a negyedik napon sajnos megjött minden előjel nélkül.De sokkal kevesebb a mensim.tampont eddig naponta 3-4 et használtam el és reggelre tuti áttáztam,de most sztem egésznapra estével eggyütt elég lenne max. kettőt használni.A vért többször látom barnásnak mint pirosnak(bár ez lehet megalvad mire kiveszem).5.napon szokott olyan lenni mint most a 3.napon.
2009. júl. 30. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
lehetsz, de nem valószínű. ettől még lehetsz :))
2009. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz. Én véreztem terhességem első 16 hetében. Volt olyan hogy reggelre az egész ágy véres lett. Nem éreztem semmit csak jött a vér. Aztán sok volt a barnás vér is. Kaptam rá méhnyugtatot meg szigorú fekvés.
2009. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!