Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Április 15.-én voltunk együtt a párommal, május 1-én kellett megjönnie. Volt is, barnás 2-3 napig tartó vérzésnek nem tudom mennyire nevezhető valami. A hasam szúrkált pár napig,reggelente émelygés, rosszullét. Lehetek terhes? Délután megyek tesztet venni.
2012. máj. 14. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Érdekes,mert mikor nekem vakbél gyanú állt fenn,azonnal beutaltak kórházba,pedig hétvége este volt.Fura ,hogy a te háziorvosod nem ezt tette...de drukkolok neked,hogy rendben legyél,s majd írj!:)
2012. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hát szomorúan olvasom a sorokat.

De nem értem egyszerűen így írnom kellett.

Most valahogy, szíven csapott a rosszúllét amit írtál.

A rosszúllét simán lehet egy babától.

Az első gyerekemnél már az legelején nem semmi mik voltak.

Aztán szerencsére rendeződött és kiegyeztem a szervezetemmel egy jó kis fejfájáson ami egy ideig kísértette az életem a terhességem.

De ha mégsem baba akkor meg igen kockázatos az ahogy, eljárt az orvosod.

Ilyenkor nem szokás a várakozás és pár perc alatt kideríthető mi is van és azt nem a vérvétel hozza meg.

Ha valami gyanús más eszköz is áll az orvostudomány szolgálatába.

Igen fura hogy, a doki vérvételre küldött ráadásúl másnapra...

Ne hagyd a dolgok elhúzását.

Ezt nagyon komolyan mondom.

Anyukám az utolsó pillanatokba járt pórúl olyan értelemben hogy, akkor lett rosszul.

2 vagy 3 nap múlva már komoly baj lehetett volna.

És most nem megilyeszteni akarlak hanem figyelmeztetni.

Figyelemmel kísérem az itt történteket veled kapcsolatban és kérlek mesélj ahogy, van valami.

De szerintem baba az tuti.....TUTI

2012. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm! Hát én is remélem, hogy kiderül, hogy baba van a dologban :D majd jelentkezem szerdán, elvileg addigra lesz meg az eredmény!!! köszi mindenkinek még egyszer!!!!!!!!
2012. máj. 14. 21:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Várjuk:)
2012. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!