Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek még...

Szerintetek lehetek még terhes? A tesztnek már ki kellett volna mutatnia, nem?

Figyelt kérdés
5 napja késik a menszim, a teszt ma reggel negatív volt. Borzalmasan fáj a derekam, meg a hasam is feszít. Folyamatos "megjönérzésem" van, a melleim viszont nem fájnak, pedig menszi előtt szokott. Fehérfolyásom van, de az menszi előtt is szokott lenni.
2012. máj. 13. 23:14
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem vagy terhes,öt nap késés még belefér pláne ha fehérfolyásod van,az is megzavarhatja a menszit.A melleknek nem kötelező minden menszesz előtt fájni.
2012. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 napja késik és negatív a tesztem...de mivel a ciklusaim nem pontosak tehát néha 28 nap néha 24 de volt már 20 nap is így legkésőbb 16.áig (nem)kéne megjönnie! Addig nem is élem bele magam abba ,hogy baba van majd ha akkor se jön meg akkor elkezdek reménykedni!
2012. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!