Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit vesztek ki a görbémből?

Mit vesztek ki a görbémből?

Figyelt kérdés
Mi lesz ebből? Mensi vagy még lehet bébi? Este wc-zés után volt egy nagyon minimális barnázás, de ma reggel semmi. [link]
2009. jún. 26. 08:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ki civakodik? te közölted velem, hogy írjak valami értelmeset.
2009. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes én is jártam így.Sajnálom...
2009. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem veszekszem, én nem azért járok ide, te vagy az elsö akivel nem értek egyet, amugy ugy gondolom, hogy mindig jo válaszokat adok, ha valamit ne3m tudok inkább nem irok. én az eü-ben dolgozom már 15. éve van valami fogalmam,. szerencsétlen kérdezö meg nem tudja mi bajunk. amugy nekem semmi. az én véleményem az hogy tényleg nem kell 37 körül lenni a hönek ha valaki babás, ráadásul ugy hogy az alaphöje is lejjebb van, mint nekem pl 36. és ha emelkedek az 36,5 már jo, a dokim ugyanezt mondta . de ha nem hiszed el akkor nézz utána, nem fogok veled leállni, én azt tanácsolom a kérdezönek hogy nézze meg reggel magát, ha nincs vér vag nem erösödik a barna, akkor teszteljen egyet. drukkolok.
2009. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha bárnázol és alacsony a hőd,hát nem hinném,de tesztelj.
2009. jún. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mégis te álltál le velem vitatkozni, de nem baj. én is azt írtam nem kell 37-nek lennie, hisz ez egy tévhit, illetve megállapítottam, hogy nagyon alacsony hőn mozog.
2009. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!