Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szokásos kérdés. Mit olvastok...

Szokásos kérdés. Mit olvastok ki a görbémből?

Figyelt kérdés

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat. Hétfőn már feltettem a görbémet, de azóta eltelt öt nap-öt mérés, és azért vagyok kiváncsi rá, ki mit néz ki belőle. Én nem sok jót -bár nem is értek hozzá-. Ha valaki már látta, és most épp az agyára mennék újra, előre is elnézést kérek.


[link]


2009. jún. 12. 11:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, a mensim nem mindig ilyen hosszú, hormonvizsgálat és rákszűrés eredmények jók, doki szerint ürül belőlem a fog.gátló és azért tartott ilyen sokáig. Mégegyszer köszi mindenkinek , aki szán rám néhány percet és válaszol is.
2009. jún. 12. 11:09
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem "egészséges" görbéd van. Jól kivehető rajta minden. Amúgy hány naposak kb. a ciklusaid?
2009. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy írtál. A ciklusaim...na, az volt már 30 naptól a 60 napig minden. Elég széles a paletta :-))
2009. jún. 12. 11:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem a 18-dik nap körül lehet peteérésed. Nekem 34 napos a ciklusom és kb. 18-21-dik nap közé esik a peteérés. De ha figyelgeted a hődet akkor biztosabb lehetsz mikor van ovulációd.

1.válaszadó

2009. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Most kezdtem még csak ezt a hőmérős dolgot, még igazán nem nagyon tudok rajta eligazodni, de remélem következő hónapban már profi leszek benne :-)) Hacsak nem lesz egy + teszt a kezemben, és akkor eldobhatom a hőmérőt :-))))... bár volt már sok-sok neg. tesztem, akkor mindig ugy gondolom, nekem ez sosem fog sikerülni, hiába tudom, hogy nem szabad feladni...és nem is fogom :-)
2009. jún. 12. 11:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Hú, én is rengeteg - teszttel gazdagodtam, de most remélem majd egy két csíkossal büszkélkedhetek itthon. :) Sok Sikert Neked!:)

Első

2009. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Neked is sok sikert kivánok, drukkolok, hogy sikerüljön :-) Mindkettőnknek! :-))
2009. jún. 12. 11:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt még péd, két naponta szexeljetek innét!
2009. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen, rajta leszünk :-) De ezt honnan lehet tudni? Volt olyan nap, mikor leesett a hő, és utána felment. Vagy ez nem azt jelenti?
2009. jún. 12. 16:09
 10/12 A kérdező kommentje:
Mármint jobban felment, mint szokott ( 14. és 16. ciklusnapra gondolok)
2009. jún. 12. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!