Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit vesztek ki a görbémből?

Mit vesztek ki a görbémből?

Figyelt kérdés
Mi lesz ebből? Mensi vagy még lehet bébi? Este wc-zés után volt egy nagyon minimális barnázás, de ma reggel semmi. [link]
2009. jún. 26. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sztem ez nem volt nagy leesés, még baba is lehet holnap a 30. napon vagy, csinálj egy tesztet..
2009. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36,3-as hőnél?????
2009. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
pl! miért ne lehetne? emelkedik és ott is marad, nem mindenkinek van 37 körül....
2009. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem is mondtam, hogy 37-nek kell lennie, na, de 36,3????
2009. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az alaphöje se magas, ahoz képest a 36,3 az emelkedés sztem.de ha ilyen jol tudod akkor miért nem irsz nekei egy értelmes választ?
2009. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
értelmeset max akkor tudnék írni, ha lenne viszonyítási alapom előző görbékkel, illetve tudnám, hogy mennyi szokott neki lenni a ciklusa.
2009. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A dokim azt mondta, hogy nem az a lényeg, hogy mennyire magas az ember alaphője, hanem, hogy elinduljon felfelé a hő a peteérés után. Ami szeritem megtörtént. Pajzsmirigyemet megnézettem azért ez miatt, de minden rendben van vele.
2009. jún. 26. 08:55
 8/15 anonim ***** válasza:

kérdezd meg töle... vagy ne irj semmit. szerencsétlen aggodik, válaszra vár mi meg itt civakodunk egy pár tizeden..

na mindeg, sztem ha holnap nem jön meg csinálj egy tesztet, de akkor is azt mondom hogy nem mindenki lűázasodik be....

2009. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

múlt havi:

[link]

2 hónappal ezelőtti:

[link]

2009. jún. 26. 08:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Tény hogy alaphő felett vagy.. a dokinőm szerint sem lényeg hogy mennyit mérsz csak emelkedjen ov után és maradjon fent... de a barnázás jelenthet valamit. mielőtt tesztelnél nézz be egy vattabucival.. ha ott van barnás esetleg pirosas véres váladék előfordulhat, hogy miki jön.. hány naposak a ciklusaid? a 30. nap már jó neked? vagy csinálj egy tesztet!
2009. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!