Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt vérzés közben mennyi...

Kimaradt vérzés közben mennyi az esélye hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Kimaradt egy vérzésem, nem vagyok terhes, betegségem sincs, voltam dokinál, most szedem hogy megjöjjön. A kérdésem az lenne hogy az az idő alatt míg nem menstruáltam lehetségese hogy teherbe lehessen esni, mivel kimaradt egy vérzés?

2012. máj. 12. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
teherbe lehet esni, ha közben volt egy peteérésed, és ovulációd. Az pedig nem normális, ha kimarad egy vérzés. Keresd az okát. Az, hogy mesterségesen meghozzák, nem kezelés! (tpaasztalat)
2012. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hogy keressem az okát? a doki egyebet nem mondott csak azt hogy ha gyógyszerrel sem jön meg akkor menjek vissza. De ha megjön akkor meg hogy derítsem ki? Egyéb vizsgálatot nem kért.
2012. máj. 12. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, teherbe lehet esni, valószínűleg később lesz/volt peteérésed!


Így lettem terhes, kb a ciklus 35. napján, persze nem tudtam és a nőgyógyásztól(ő meg is vizsgált, tesztet is csináltam, de akkor még nem mutatta ki a terhességet) kaptam gyógyszert, hogy megjöjjön, nem jött meg, majd az 51. napon teszteltem pozitívat.

2012. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Menj el endokrinológushoz (hormonszakértő), ő kideríti, mi a probléma.

Nődokik nem foglalkoznak ezzel sajnos.

2012. máj. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!