Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szombaton lefeküdtem a...

Ha szombaton lefeküdtem a párommal és hétfőn kellene megjönni, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szedek gyógyszert..de az most nem védett 100%osan az biztos mert felét nem vettem be(elfelejtettem)!Amugy a párom belém ment el:S FÉLEK írjatok kérlek
2008. ápr. 22. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl sok esély szerintem nincs rá, mert ezek a tabletták sokszor több napig is védenek. én most áltam le vele, mert babát szeretnénk, de talán egy hónap múlva lesz valami,mert kell annyi, hogy kitisztuljon a szervezetem.az első terhességemnél dec. elején áltam le a tablettával, és pont egy hónap múlva estem teherbe.
2008. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés rá az esély! Egyébként meg ha gyógyszert is szedsz, szerintem még kevesebb az esély! Ne aggódj! Nem lesz gond!
2008. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akár teherbe is eshettél! Ahogy kivettem a sorodból... ha már így alakult a szombatod, elmehettél volna egy sürgősségi ambulanciára gyógyszert kérni (72 órás)! Jövő hétfőig izgulhatsz! Ha nem szeded be a gyógyszert, nem véd 100%-osan, ahogy Te is írtad! Sőt, ha bármikor elkapsz vmi bacit, és hasmenésed van, vagy hánysz, a tabletta akkor sem véd 100%-osan; ha nem szeretnél még babát, akkor tessék ilyen esetben óvszerrel is védekezni!

Eszemben sincs bántani téged, de az egyik volt osztálytársam így lett terhes 15 évesen, mert összevissza szedte a gyógyszert, hol kimaradt, hol nem!

Ha most rendesen meg fog jönni, akkor szerencsés vagy, de ha nem figyelsz oda, hidd el, előbb-utóbb baj lesz!

2008. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!