Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Misseb ab. ra kell mennem,...

Misseb ab. ra kell mennem, mert csak a szikhólyagig fejlődött a terhesség, addig van pár napom hátha kilökődik de hogyan lehet ezt ép ésszel elviselni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen. Én is átestem rajta, 4,5 évvel ezelőtt, napokig zokogtam megállás nélkül. Aztán ahogy lehetett (6 hét múlva) rögtön terhes lettem újra. Már lassan 4 éves a kisfiam. Az elsőt viszont sosem felejtem el, akkor és ott valami örökre nyomot hagyott. De a kisfiam kárpótol mindenért és már a második babám van a pocakomban!

Szívből kívánom, hogy mihamarabb egészséges kisbabád szülessen, addig is sok erőt, kitartást és vígaszt kívánok!

2012. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom ami Veled történik. Nekem 10 hetesen vették el, mert nem volt szívhang, már a 7. héten mondta a doki, hogy gond van, de én nem akartam elhinni, ezért vártunk. Sajnos igaza lett. Csak egy közhelyet tudok mondani, hogy egyszerűen túl kell lenni ezen és utána ahogy telik az idő kevésbé lesz rossz. Én alapból egy nagyon érzékeny ember vagyok, így 3 év távlatából is fáj ha rá gondolok, pedig időközben lett egy immár 1,5 éves fiam.
2012. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lombikra jártunk így sikerült ..azon a részén már túl vagyok ,hogy mégsem lesz baba ! Az orvosom elmagyarázta a természet így szelektál valószínüleg beteg lett volna ! Így hálás vagyok ,hogy ez kiderült de a műtéttől és a tágítástól NAGYON félek !!!
2012. máj. 10. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérhetsz tágító zselét is. Az nem fáj amikor felkenik a máhszájra, csak utána erős mensi jellegű görcsöd lesz, derékfájással, szépen kitágulsz a zselétől. Ez elég humánus, biztos meg tudod beszélni a dokiddal, hogy inkább ezt a fajta tágítást szeretnéd!!!!


Beszélj vele, kérd a zselét!

2012. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom, amit most át kell élned! :-((

Én is átestem rajta : 7 hetesen még minden ok, szívhang, tökéletes méretek, aztán a 9 hetes UH-n ugyanakkora mérettel szívhang nélkül...

Nem tudok mást mondani, nagyon sajnálom, légy erős, ezen túl kell esni, végig kell csinálni, nincs más megoldás. :-(

Bár én is tudtam volna akkor a zseléről! A lamináriát próbáld meg elkerülni, ha hajlandóak a zselés megoldásra. Utána maga a tágulás már kibírható az ágyon heverészve. Nem is az a nehéz benne, hanem hogy tudod, nemsokára végérvényesen elvesznek tőled valaki nagyon fontosat. :-((

Végig azt mondogattam magamnak, hogy már nincs, már igazából nincs velem, de még akkor is, nem akartam odaadni...

A műtét után a fájdalmat felváltotta a hatalmas üresség érzés....


Nem elkeseríteni akartalak, és bocs, hogy leírtam ezeket a dolgokat. Amikor ott leszel, tudd, hogy mi, a sorstársaid veled vagyunk és gondolatban fogjuk a kezed.

2012. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2012. máj. 10. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindannyian Veled vagyunk!!!!
2012. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!