Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha babát szeretnénk és az...

Ha babát szeretnénk és az aktuális napokon minden nap szeretkezünk a párommal az árthat a babának?

Figyelt kérdés
Vagyis úgy értem, hogy a spermák ugyanolyanok, mint amikor mondjuk 2-3 naponta szeretkezünk? Vagyis lehet minden nap szeretkezni, ha babát szeretnénk?
2008. ápr. 22. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha babócát akartok akkor a kétnaponti szeretkezés a legjobb,mert ha minden nap csináljátok nem tud annyi egészséges spermium termelődni. Ezt tapasztalatból írom. De ha kívánjátok egymást akkor ne mondjatok le a sexről.
2008. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi mindennap sot volt hogy egy nap 2szer is csinaltuk..a masodik honapban mar teherbe is estem...en szerintem ahogy jol esik!
2008. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Mi is folyton együtt voltunk két hónap múlva már laktak a pocakban.:)

30 hetes kismami

2008. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ártana,ne viccelj!
2008. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!