Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelentkezhet ilyen korán...

Jelentkezhet ilyen korán hányinger?

Figyelt kérdés
2 gyógyszermentes hónap után most kezdtünk el rádolgozni a babára. Múlt háten volt peteérésem amit ki is használtunk. Az elevitet 2 hónapja szedem, semmi bajom nem volt tőle, 3 napja viszont ha beveszem, negyed órával később már legszívesebben kihánynám, emellett szúrkál a petefészkem is, mitől lehet ez?
2008. ápr. 22. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

csinálj tesztet :D

egyébként nekem a gravidától volt hányingerem, hánytam is.

2008. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Késik már a mensid? Ha igen akkor tesztelj! Ha még nem akkor várd meg, hogy késsen, aztán tesztelj! Szerintem jelentkezhetnek ilyen korán! Nekem volt egy ismerősöm aki még nem is tesztelt, tehát még nem tudta, hogy kismama már akkor hányingere volt! Én szorítok neked, hogy sikerüljön! :)
2008. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is eloszor a hanyinger jott...azt hittem beteg vagyok..aztan a teszt bizonyitotta hogy baba van a dologban...
2008. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!