Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelentkezhet már hányinger...

Jelentkezhet már hányinger egy hetes korban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan nem! Egyhetes terhesség az valójában 3 hetes terhesség, azaz a megtermékenyítéstől számított 7 nap ami legjobb esetben is csak beágyazódás.
2010. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem, valóban túl korai még.
2010. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát pedig.... mind az öt terhességem alatt megéreztem.
2010. nov. 23. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt, ha ilyen "profi" vagy, hogy már 5 terhességed is volt, akkor tudhatnád, hogy nincs 1 hetes terhesség, mivel az utolsó mensi első napjától számoljuk a terhességet. Tehát ha megtermékenyítéstől érted az 1 hetet, akkor már 3 hetes vagy, és bizony még csak akkor kezd el beágyazódni, nem valószínű, hogy egyből már akkor hányingered lesz.

Másrészt minek kérdezted meg, ha úgy is tök mindegy hogy mit válaszolunk, mert te jobban tudod, hisz neked eddig mindig volt...Csak hogy feltegyél egy totál felesleges kérdést?

2010. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lehet o az egy hetest a nemvart mens. utan egy hetel erti:)
2010. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Az egy hetes kor, nem azt takarja, hogy késés után 1 héttel. Egy tapasztalt terhes nő (mert mint írta 5 terhessége volt) pontosan fogalmaz, nem ír ilyet. Amúgy ez nem változtat azon a tényen, hogy a kérdés felesleges, ha ő úgy is jobban tudja...
2010. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek, aki volt már terhes, tudja, hogy az 1 hetes terhességi kor a menzeszkor van... Akkor még nem is terhes, de mindegy. Gondolom én is, hogy 3 hetes terhességre gondol... De nem értem, minek kérdezz rá, ha biztos benne. Amúgy a megérzés és a terhesség tünet két különböző dolog. Megérezni meg lehet, vagy bejön vagy sem. De terhességi tünetnek 3 hetesen tényleg korai még. szerintem...
2010. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
80%
Vannak nok akik bar mar tobb terhessegen is atestek azt se tudjak hogy mi az az ovulacio, en senkit sem akarok megsertgenni felre ne ertsetek, de ez igy van sajnos vagy nem sajnos, a tudatlansag neha aldas. szep napot mindenkinek
2010. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok a dolgokkal de minden terhességem más volt. :( de inkább hagyjuk. köszi
2010. nov. 25. 11:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy hét után, hanem már másnap jelentkezett a hányinger!- Igaz, hogy piálás után...
2010. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!