Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Málnalevél vagy cickafark -...

Málnalevél vagy cickafark - kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A málna levél teát a várandóság utolsó 2 hetében szokták inni, hogy könnyebben tágulj, nem teherbeesés céljából! A cickafark tea szintén nem teherbeesésre jó, hanem a méhgyógyítására. Utóbbit már kb 5 hete iszom, mert problémáim voltak a méhemmel. Az biztos, hogy nagyon jó hatással volt. Keress rá a keresésben mit használnak a többiek!
2012. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Málnalevél méhtágító, nem jó!!! 36. héttől szabad inni.


Én ezt a keveréket iszom:


[link]


Segített, és nem csak nekem! Remélem most is beválik a kistesónál.


Az első jól írja, a nem észrevehető gyulladásokat megszünteti így segíti a teherbe esést, peteérést!

2012. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha teherbe szeretnél esni akkor ami sokaknak bevált:

ciklus 1-14 napjáig cickafark (ez a tüszőrepedést, peteérést segíti)

majd 15-28 napig palástfű tea (természetes progeszteron-szerű anyag van benne, segíti a megtapadást)


ha rövidebb/hosszabb a ciklusod, ugyanígy felezd meg és peteérésig idd a cickát, majd ovulációt követő naptól a palástot


a málnalevél tényleg a szülést segíti


a cickafark amúgy enyhe felfázást vagy kisebb bacis gyulladásokat is rendbe tud hozni külsőleg/belsőleg


aztán van még ciklus rendezésére a baraátfűcserje, azt folyamatosan kell szedni önmagában egész hónapban


(hú de sok lett )

:)

2012. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Több helyen olvastam, hogy segíti a peteérést is, íme:


"A málnalevél tea a peteérést támogatja, a petesejt minöségét, a hüvelyi nyálka mennyiségét és minöségét javítja, az ovulációs teszted erösebb és egyértelmübb lesz, a tüszörepedésedet elörébb hozhatja.

A málnalevél teát a ciklus elsö felében a menstruáció elsö napjától a tüszörepedésig igyuk, napi 2-3 csészével. Csészénként 1 teáskanálnyit forrázzunk le és hagyjuk állni 10 percig."


Továbbá:

[link]


Szóval ha itt hülyeségeket írtak, akkor tényleg hülye kérdést tettem fel.

2012. máj. 18. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. A málnalevél teát én nem merném inni. :(


Én is olvastam több helyen, de a cickafark mellett döntöttem.

2012. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Bocsáss meg hogy, belekérdezek a kérdésedbe.

Engem is ezek érdekelnek amik téged.

Megnéztem ezt a linket [link] és úgy érzem kipróbálom a cickafarkat meg a palástfüvet.

Főleg hogy, azt mondjátok sokaknak bevált.

Én a 3dik babát várom lassan 3 éve és nem jön.

Szerintetek jó azon az oldalon az elkészítési javaslat?

Muszáj belekeverni citromfüvet, kamillavirágot meg körömvirágot?

Egyik sem hagyható el?

Melyiket érdemes keverni a palástfűvel vagy a cickafarkal?

Sok idő mire eredményt kaphatok ha iszom?

Cukrot vagy citromot tehetek bele izesíteni?

Illetve ha méhpempővel izesíteném akkor károsodna valamelyik alkotórész? Illetve nem tudja kifejteni megfelelően a hatását.

Bocsássatok meg hogy, ennyt kérdezek.

Nem szeretné butaságot csinálni így inkább kérdezek melött bevetem.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és kedves kérdező tényleg elnézést kérek.

2012. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Önmagában a két hetes cickafark majd a két hetes palástfű fogyasztás a lényeg. A kamilla csodaszer szerintem, a citromfű finom, de én most épp a körömvirágot kihagytam. Egyéni ízlés kérdése! De mindegyik összetevő nagyon hasznos, emiatt keverék formában ajánlja az oldal készítője.


Icipici mézet teszek bele, de sok helyen olvastam, hogy ízesítetlenül kell inni, na ez nekem nem megy sajnos. :(

2012. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!