Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark, vagy málnalevél...

Cickafark, vagy málnalevél tea? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nincs, de 4 hónapja próbálkozunk a babán, és arra gondoltam, hogy kipróbálnám. Sokat hallottam az egyikről is, meg a másikról is, de nem tudom melyik a jó.

A ciklusom 28 napos.


2012. márc. 18. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabályos ciklusoknál, 4 hónap próbálkozás után én egyiket sem próbálnám még ki.
2012. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ittam a cickafarkot, meg is bántam. nagyon erős, nagyon hosszú vérzésem volt tőle, fel is hagytam az ilyen teaivásokkal.
2012. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A cickafark inkább akkor segít, ha valami nincs rendben a menstruációddal. A málnalevelet nem ismerem.
2012. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem próbálkoznék a helyedben cickafarkkal, mert a 28 napos ciklus arra enged következtetni, hogy van peteérésed!

A cickafark tea pedig akkor segít, ha nincs peteérésed, vagy szabálytalan a ciklusod!!

Én inkább a méherősítést ajánlanám neked, nekem bevált.

Elkezdtem szedni minden másnap e-vitamint(köztes napokon multivitamint), meg a ciklus 16. napjától(amikor már túl voltam a peteérésen) ittam palástfű teát 1 csészével egy nap. Nekünk abban a hónapban sikerült! :)

Mikor az 5hetes UH-on voltam már 18mm-es méhnyálkahártyám volt! Remélem nektek is sikerül!!

17hkm

2012. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!