Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy simán óvszer...

Lehetséges, hogy simán óvszer használata mellett estem teherbe?

Figyelt kérdés
Április 12 voltam együtt a barátommal.Mivel nem készültem rá,hogy aznap szeretkezünk,nem vittem a hüvelytablettámat.Csak óvszerrel védekeztünk.Viszont a ciklusom 15-ik napjában voltam.NEM TÖRTÉNT SEMMI A GUMIVAL,NEM SZAKADT KI SEMMI!Most 19-én is együtt voltam a barátommal,de akkor már vagy 2 napja menstruációs görcseim voltak,egy cseppecske vér is jött.(úgy szokott lenni,hogy 3-4 napig görcsölök,mell feszülés stb.majd elmúlik 1 napra és másnap megjön.)Mivelo szombaton használtunk óvszert és hüvelytablettát is(kicsit csípett),lehet tőle iylen angyon sűrű sárga folyásom?A ciklus.hu szerint holnap kéne megjönnie.Ma már igen sok folyásos picit véres valami volt a bugyimon.Viszont nem jött meg még mindíg rendesen.Lehetséges,hogy terhes lennék attól az egy alkalomtól,amikor csak óvszert használtunk?Vagy ha esetleg számít,akkor január 26án sajnos SOS tablettára kényszerültem,amiről tudom,hogy összezavar.Semmi gondom nem volt tőle.Lehet,hogy most csak a tabletta hatása ez,ennyi idő után?Segítsetek kérlek!!Nagyon félek!!
2008. ápr. 21. 20:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és holnap korán reggel tesztelek,mert eléggé ideges vagyok,és félek,hogy ezért nem jön meg...
2008. ápr. 21. 20:46
 2/4 anonim ***** válasza:
nem baba ne félj
2008. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az sos tabletta okozhatja szerintem. Elég erősen felkavarja a hormonháztartást! Azért tesztelj, hogy megnyugodj.
2008. ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos másfél csíkos lettem..viszont tegnap angyon forró vízbe ültem..és most ilyen kékes pirosas folyásom van...(am tegnap este megcsináltam,mert nem bírtam tovább...)

Azt írta egy ismerősöm,hogy ez vetélés lehet,mert tegnap nagyon sokat ornáztam,direkt kifáraztottam magam,és forró vízbe ültem 1,5 órán keresztül)

2008. ápr. 22. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!